Gaziantep Havaalanı Araç Kiralama,Gaziantep Havaalanı Rent a Car,Gaziantep Havalimanı iç-dış hatlarda 7 gün 24 saat araç kiralama

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama - Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama - Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama - Adana Havalimanı Araç Kiralama - Mersin Havalimanı Araç Kiralama Hizmetlerimiz 7 gün 24 saat Sizlerle...

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama

GAZİANTEP

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama

HEMEN KİRALA
Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama

Şanlıurfa

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama

HEMEN KİRALA
Kahramanmaraş Havalimanı Rent A Car

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Havalimanı Rent A Car

HEMEN KİRALA

Rent a car hizmeti

Rent a car yani araç kiralama hizmeti hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha fazla önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Turizm algısının gelişmesi ve havalimanı sayısının artması ile hem uzun hem de kısa dönem araç kiralamada talep arttı. EkspreCar bu noktada kullanıcıya kiralık araba seçimini kolaylaştıran bir hizmet sağlıyor. Çok sayıda yerel ve global markanın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasından seçim yapmak kullanıcı için oldukça zorlayıcı. Bununla beraber en uygun fiyatlı araç kiralama seçeneğinin, hangi marka ya da ofis tarafından sunulduğunu araştırmak da çok zahmetli olabiliyor. İşte tam da bu ihtiyacı karşılama fikrinden yola çıkan EkspreCar.com sistemli ve güvenli bir yapı ile sunduğu rent a car fiyat karşılaştırma sistemiyle kullanıcının aradığını hızlı ve zahmetsizce bulmasına odaklanıyor. EkspreCar ile araç kiralamanın kolayı var! Araç kiralamak ne kolaymış mottosuyla hizmet veren EkspreCar kiralık araç ihtiyaçlarınıza uygun rent a car fiyatlarını kıyaslayabileceğiniz bir yapıyla çözüm getiriyor.

Son yıllarda turizm sektörü, araç kiralama hizmetinden ayrı düşünülemiyor. Zira, hem dünya genelinde hem de Türkiye’de söz konusu alan, tatil, iş seyahati, yolculuk ve turizm kavramlarıyla iç içe. Peki, kiralık araba kavramı nasıl doğdu ve nasıl gelişti? Aslında bu sorunun cevabı, hem söz konusu hizmetin amacını hem de çok önemli bir ihtiyacı karşılamanın nasıl farklı alanları geliştirebileceğinin de yanıtı.

İkinci Dünya Savaşı’nın hemen ardından Amerika’da dünyanın farklı bölgelerinden buraya gelen iş adamlarına hizmet vermek üzere araba kiralama fikri doğdu. Ardından Avrupa’da birer ikişer rent a car şirketleri kurulmaya başladı. Bir dizi araç satın alıp bunların tüm bakım ve onarım masraflarını üstlenerek kullanıcıya keyifli ve stressiz bir sürüş deneyimi yaşatan markalar, zamanla hizmet kalitesi ve araç filosu üzerine yoğunlaşan bir rekabet ortamını da yarattılar. Araç kiralama hizmeti, kısa süre içinde yaygınlaşan havalimanlarına taşındı ve havaalanı araç kiralama kavramı doğdu. Bugün, bazı uluslararası markaların tüm dünyaya yayılan ofis ağı ile sunduğu araç kiralama hizmeti, iş seyahatlerini, aile ve akraba ziyaretlerini, tatili ya da turistik gezileri daha konforlu ve eğlenceli kılmayı amaçlıyor.

Araç Kiralama Hizmeti Neleri Kapsar?

Diğer ve daha yaygın adıyla rent a car hizmeti, tüm dünyada standart olarak süreye göre sınıflandırılır. Bunlardan en yaygını günlük araç kiralamadır. Uzun dönem kiralama, filo kiralama, premium kiralama, şoförlü araç kiralama, havaalanından transferli kiralama gibi hizmet türleri de bulunmaktadır. Bu hizmet türlerinden birini seçerek dilediğiniz süre boyunca kullanacağınız aracınızı edinmiş olursunuz. En yaygın araba kiralama türü, günlük kiralamadır. Günlük araba kiralama sürecinde rent a car markasının size sunduğu müsait araçlar arasından seçim yaparak; temiz ve bakımlı aracınızı rezervasyon tarihinde teslim alırsınız. Kiralama sürecinin sonunda aracı önceden belirttiğiniz tarihte ve belirtilen kiralama ofisine teslim edersiniz. Bazı hizmet paketlerinde araç, şirket yetkilisi tarafından size getirilip yine şirket yetkilisi tarafından belirttiğiniz yerden teslim alınabilir.

Araba Kiralamak Neden Avantajlıdır?

Ülkemizde de giderek daha fazla farkına varıldığı üzere araba kiralamak, çoğu zaman araç satın almaktan daha kârlı olabilir. Bunun nedeni, kiralık araç fiyatları belirlenirken bu rakama aracın bakımı, temizliği, olası bir arıza ya da hasar için masrafların sağlanması, yedek araçla hemen değişimin yapılması, vergisi, periyodik bakımları, sigortası gibi kalemlerin de dahil olmasıdır. Ayrıca bu süreçlerle birey ya da şirket bazında uğraşmak zorunda olmamak da önemli bir konfor sunar. Bir diğer yandan, şirketlerin filolarında genellikle en yaşlısı 2-3 yaşında olan ancak çoğunlukla da kilometresi oldukça düşük olan araçlar bulunur. Bu da kullanıcıya yeni model ve donanımlı bir araç kullanmanın konfor ve prestijini sunar. Özellikle her gün bir araca ihtiyaç duymayan, tatil ve özel günlerde araç ihtiyacı doğan bireysel kullanıcı için vergi, bakım, sigorta, hasar masrafları olmayan bir araç kullanmak son derece avantajlı olabilir. Başka bir deyişle; yılın sadece bir ya da iki döneminde kullanacağınız bir araç için Kasko, Trafik Sigortası, vergiler, bakım ve onarımlar, otopark ücreti gibi masrafları yapmadan üstelik de kendi bütçenizle belki de alamayacağınız kadar yeni bir aracı kullanabilirsiniz. Aynı durum uzun dönem kiralama sürecinde şirket ve kurumlar için de geçerlidir. Size ucuz araç kiralama imkanı sağlayan EkspreCar sayesinde en uygun kiralık araç avantajlarından faydalanabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek için EkspreCar’ın 7/24 destek veren Misafir Memnuniyet Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Kiralık Araba Karşılaştırılması Nasıl Yapılmalı?

Kiralık araba karşılaştırması EkspreCar ile çok kolay. EkspreCar’ın kullanışlı web sitesi ya da uygulaması ile bilgisayar, telefon ya da tabletinizden rahatlıkla kiralık araba seçeneklerini kıyaslayıp karşılaştırabilirsiniz. EkspreCar ilk etapta size hangi tarih ve saatlerde, hangi lokasyondan kiralık araba talebiniz olduğunu isteyecektir. Gerekli tanımlamaları yaptıktan sonra Türkiye ve dünyanın en güvenilir araç kiralama ofislerinin tekliflerini bir arada görebilirsiniz. Karşılaştırmayı yaparken araçların teknik özelliklerine göre tercihinizi filtreleyebilirsiniz. Manuel ya da otomatik vitesli, dizel ya da benzinli olarak seçebileceğiniz araçları ekonomik, orta ve üst segmentler altında görüntüntüleyebilirsiniz. Araç karşılaştırması yaparken fiyat ve performans odaklı sonuçları göz önünde bulundurmak size avantaj sağlayacaktır. Ucuz araç kiralama konusunda EkspreCar’ın panelinde rahatlıkla tekliflere ulaşabilirsiniz. Özel günler ve prestijli toplatılar için lüks araçlar arasından da tercihinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre sıralanmış araç kiralama fiyatları arasından yapacağınız seçimin ardından, ideal aracınız size istediğiniz noktada rent a car firması aracılığı ile güvenle teslim edilir. EkspreCar kiralayacağınız araç hakkında kiralama koşulları ve sigorta kapsamı hakkında bilgileri de kullanışlı panelleri içerisinde sunar.

Kiralık araç neden tercih ediliyor?

Trafikteki kiralık araç sayısı her geçen gün artıyor. Bunda en önemli faktör araç satın almanın giderek zorlaşması. Araç satın almak, sigorta-kasko ve vergiler de göz önünde bulundurulduğunda satın alma maliyetinden daha kabarık bilançolar ortaya çıkartıyor. Bu yüzden kiralık araç kısa ve uzun vadeli araç ihtiyaçları için en pratik çözüm yöntemi. Özellikle yılın belli bir dönemi araba kullanmayan sürücüler, araç ihtiyaçları olduğu dönemlerde kiralık araç ile çözüm yaratıyorlar. Kiralık araç yani oto kiralama kullanmak sizi vergi, sigorta, kasko gibi masraflardan kurtardığı gibi satın alma aşamasında maddi imkanlarınızın yetmediği segmentte araçlar kullanabilmenizi de sağlar. En uygun araç kiralama markası ise Türkiye ve dünyada rent a car hizmeti veren EkspreCar’tır. EkspreCar’ın 7/24 çalışan Misafir Memnuniyet Merkezi sayesinde aracınızı kiraladıktan sonra her ihtiyacınız olduğunda yardımınıza koşan bir yol dostu da edinmiş olursunuz.

Araba almak mı araba kiralamak mı?

Ülkemizde artan vergi yüküyle birlikte sıfır kilometre araba almak oldukça zorlaştı. Değerinin çok üzerinde rakamlar ödeyerek yeni bir araba almak, oldukça yüksek bir miktar birikim yapmayı ya da zorlu kredileri göze almayı gerektiriyor. Durum böyle olunca hayalinizdeki marka ve modeller arasında seçim yapamıyorsanız belirlediğiniz araçlar için oto kiralama yaparak uzun süre deneme şansınız olacaktır. Böylece ihtiyacınızı gerçekten hangi marka/model aracın karşıladığından emin olarak satın alma sürecinde daha doğru ve sağlıklı bir biçimde ilerleyebilirsiniz. Bu noktada size en uygun araç kiralama seçeneklerini sunan EkspreCar’ın profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Otomobil tutkusu, pek çokları için vazgeçilmez bir özel heyecandır. Markaların yeni çıkan modellerini incelemek, trafikte gördüğü ve ilgi duyduğu araçlara uzun uzun bakmak, otomobiller hakkında bilgi edinmek, videolar ve haberler izlemek gerçek bir otomobil tutkununun gündelik alışkanlıklarıdır. Ancak çoğu zaman içinizdeki otomobil tutkusu çok büyük olsa da sürekli hayalini kurduğunuz araç için yıllarca beklemek pek de eğlenceli olmayabilir. Bir kaç günlüğüne ya da daha uzun süre için söz konusu aracı kiralayarak hayalinizi yaşamanız mümkün. Bu açıdan bakıldığında da rent a car yani kiralık araç hizmeti oldukça keyifli ve önemli bir ihtiyacı karşılar.