Mersin Çukurova Uluslararası Havalimanı Mersin İlinin Tarsus ilçesinde yapımı devam eden bir Havalimanıdır.Adana ve Mersin illerine hizmet verecek olan havalimanının yapım ihalesi 15 Aralık 2011'de gerçekleştirildi.Yap işlet devret modeliyle ve €357 milyon bedelle hayata geçirilecek olan havalimanının özel sektör tarafından işletim süresi 9 yıl 10 ay 10 gün olarak belirlendi.

   Mersin Çukurova Uluslararası Havalimanı inşaatının tamamlanıp hayata geçiriliş tarihi nisan 2020 olarak belirlendi.Ekspres Car 2020 nisan itibariyle Mersin Havalimanı Araç Kiralama Hizmetlerine 7 gün 24 saat kesintisiz sunmaya başlayacak.

   Mersin Çukurova Uluslararası Havalimanı Rent a Car hizmetlerinizi alırken diğer şubelerimizde sunduğumuz güven ve konforu sizlere sunmaya devam ederken.Mersin Çukurova Uluslararası Havalimanı Araç Kiralama Lokasyonumuz hizmete başladığı an itibariyle siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler ve hızlı hizmetler sağlıyacak.

   Tıpkı Diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi Mersin Havalimanı Oto Kiralama denince hafızalarda yer almak için var gücümüzle hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

   Mersin havalimanı Araç kiralama Hizmetlerimizde görüşmek üzere....

 

 

Diğer Kampanyalar

(20)24 (MOD)EL FORD COURIER FİLOMUZDA(...)
(20)24 (MOD)EL FORD COURIER FİLOMUZDA(...)
Şimdi Kirala
(Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama) İÇ-DIŞ HATLAR TERMİNALİNDE 7 GÜN 24 SAAT (EKSPRESCAR) KONFORUYLA SİZLERLE...
(Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama) İÇ-DIŞ H...
Kampanya Detayları
2023 3 OCAK TARİHİ İTİBARİYLE (GAP - ŞANLIURFA HAVALİMANI) ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİMİZ BAŞLIYOR...
2023 3 OCAK TARİHİ İTİBARİYLE (GAP - ŞANLIURF...
Kampanya Detayları